Ogłoszenia i intencje Niedziela, 4 kwietnia 2021

Ogłoszenia:

  1. Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Drogim Parafianom i Gościom, aby Zmartwychwstały Jezus napełniał serca miłością i pokojem. Niech ten świąteczny czas przeżywany w specyficznych warunkach pandemii, przemieni smutek w radość, płacz i zmartwienie w szczęście i nadzieję. Niech radosna nowina, że Chrystus Zmartwychwstał, rozbrzmiewa w naszych sercach i dodaje nam sił w naszej codzienności.
  2. Serdeczne dziękuję tym wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniach do Świąt. Dziękuję moim Współbraciom za celebracje i wygłoszone Słowo Boże w czasie Triduum i posługę w sakramencie pojednania. Dziękuję Salezjanom Współpracownikom za przygotowanie Grobu. Dziękuję S. Michalinie, Paniom oraz Panom za przygotowanie kościoła, a także p. Marzenie za przygotowanie kwiatów. Dziękuję za oprawę liturgiczną całego Triduum Paschalnego ks. Dariuszowi i kl. Piotrowi wraz z całą Liturgiczną Służbą. Dziękuję scholi parafialnej „Jubilate Deo” wraz z p. Martą, naszemu organistom p. Marcinowi za oprawę muzyczną Triduum. Dziękuję osobom opiekującym się kaplicami w Jastrzębcach, Ogrodnicy i kościołem przy ul. Legnickiej. Serdecznie dziękuję Telewizji Roland i dobrodziejom za przeprowadzenie transmisji internetowej Triduum Paschalnego.
  3. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. odprawiane będą tak jak w każdą niedzielę. Taca zbierana w tym dniu przeznaczona jest na Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu
  4. Zapraszamy w środę na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 21.00, a także w czwartek od godz. 17.00.
  5. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia. O godz. 15.00 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorację Najświętszego Sakramentu.
  6. Salezjańskie Duszpasterstwo Młodzieżowe CRUX z naszej parafii zaprasza na rekolekcje wakacyjne, czyli czas modlitwy, konferencji, skupienia, ale też integracji, spotkań z rówieśnikami i nawiązywania przyjaźni. W tym roku rekolekcje odbędą się one w dwóch turach: pierwsza w Częstochowie dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz druga w Domaniewicach dla grupy młodszej – klasy 7 i 8. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Mikołaja.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i wpłacane na konto parafialne z przeznaczeniem na potrzeby naszej parafii i domu zakonnego.

Intencje mszalne:

Poniedziałek, 5 kwietnia
  7.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Anety z okazji urodzin
  9.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Krzysia w 1 rocz. urodzin oraz za rodziców: Małgorzatę i Kamila
10.30 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Józefa z okazji 80 rocz. urodzin
12.00 – O Boże błogosławieństwo dla Antoniny z okazji 4 rocz. urodzin i Andżeliki z okazji 3 rocz. urodzin i Oliwiera w 8 rocz. urodzin
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Jakuba z okazji 14 rocz. urodzin

Wtorek, 6 kwietnia
  7.00
18.00 – + Halina Herman i za zmarłych z Rodziny

Środa, 7 kwietnia
  7.00
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Magdaleny i Daniela

Czwartek, 8 kwietnia
  7.00 – + Helena w 8 rocz. śmierci
18.00 – + Anna Pilak w 8 rocz. śmierci
18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jana z okazji urodzin

Piątek, 9 kwietnia
  7.00
18.00 – + Dominik Pec w 1 rocz. śmierci

Sobota, 10 kwietnia
  7.00 – + Bożena Sikorska w 2 rocz. śmierci i + Stanisław Sikorski w 16 rocz. śmierci
18.00 – ++ Mikołaj Buczak w 12 rocz. śmierci, za jego żonę i rodziców z obojga strona

Niedziela, 11 kwietnia
  7.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dzieci, wnuków i prawnuków
  9.00 – + Józefa (f), Franciszek, Anna, Michał
10.30 – + Edyta
12.00 – Za Parafian
18.00 – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Haliny Bryzickiej i Włodzimierza