Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela, 2 maja 2021

Przejdź do intencji
 1. Dziś o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 16.00.
 2. W najbliższym tygodniu:
 • w I czwartek miesiąca Msza św. o 18.00 w intencji Liturgicznej Służby oraz o powołania,
 • w I piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30. O godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Straż Honorową,
 • w piątek w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych.
 1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej. Wyjątkowo: w czwartki nabożeństwo majowe połączone z Nowenną do Maryi Wspomożycielki Wiernych o godz. 18.00, a w niedziele nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
 2. W poniedziałek 3 maja obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. odprawiane będą tak jak w każdą niedzielę. Wraz z Burmistrzem Środy Śląskiej zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 w intencji Ojczyzny.
 3. Zapraszamy w środę 5 maja na godz. 18.45 do kościoła parafialnego rodziców uczniów kl. 4 w związku z Rocznicą Pierwszej Komunii św., która planowana jest na niedzielę 20 czerwca br. Wszelkie szczegóły zostaną omówione na spotkaniu.
 4. Zapraszamy w środę od godz. 20.00 do 21.00 na adorację Najświętszego Sakramentu, z racji Roku św. Józefa i Roku Rodziny. W miesiącu maju adoracje będą poświęcone Maryi.
 5. W ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania zapraszamy młodzież z kl. 7 i kl. 8 w piątek 7 maja na godz. 19.00 do kościoła parafialnego na nabożeństwo połączone z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty.
 6. W sobotę 8 maja obchodzimy uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski.
 7. Dziękujemy mężczyznom za przygotowanie i wykonanie w minioną środę Akatystu ku czci św. Józefa.
 8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i wpłacane na konto parafialne z przeznaczeniem na potrzeby naszej parafii i domu zakonnego.
Przejdź do intencji