Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela, 18 kwietnia 2021

Przejdź do intencji
  1. Dziś w trzecią niedzielę wielkanocną przeżywamy Dzień Biblijny. Niedziela Biblijna otwiera ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy w tym tygodniu do czytania i rozważania Pisma świętego w naszych rodzinach.
  2. Zapraszamy w środę na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 21.00, a także w czwartek od godz. 17.00.
  3. W piątek 23 kwietnia obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  4. Za tydzień w liturgii Niedziela Dobrego Pasterza – niedziela ze szczególną modlitwą za powołanych i o nowe powołania. Modlitwą otoczmy kapłanów posługujących i pochodzących z naszej parafii i prośmy o nowe powołania do kapłaństwa, życia konsekrowanego i pracy misyjnej.
  5. Grupa mężczyzn z naszej parafii z okazji roku św. Józefa przygotowała akatyst ku czci św. Józefa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w środę 28 kwietnia na godz. 20.00
  6. Uroczystości Pierwszej Komunii św. dla dzieci z klas III zostały przeniesione na 12 i 13 czerwca.
  7. W związku z trwającymi obostrzeniami, informacja o dacie Rocznicy Pierwszej Komunii św. dla dzieci z kl. IV z naszej parafii, zostanie podana po zakończeniu obecnych obostrzeń.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i wpłacane na konto parafialne z przeznaczeniem na potrzeby naszej parafii i domu zakonnego.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Konrad Zawiski. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: „Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie… Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen”.
Przejdź do intencji