Ogłoszenia duszpasterskie

Przejdź do intencji

Niedziela, 11 kwietnia 2021

  1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia. O godz. 15.00 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 16.00.
  2. Rodziców uczniów klas trzecich przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. zapraszamy do kościoła na spotkanie w najbliższy poniedziałek 12 kwietnia o godz. 18.45.
  3. Zapraszamy w najbliższy wtorek 13 kwietna na Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec o godz. 17.30, następnie Msza św. o godz. 18.00. Figurę przygotowuje V Róża Różańcowa.
  4. Zapraszamy w środę na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 21.00, a także w czwartek od godz. 17.00.
  5. W sobotę 17 kwietnia o godz. 18.00 zostanie odprawiona msza św. a po niej adoracja z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie i uwolnienie.
  6. Salezjańskie Duszpasterstwo Młodzieżowe CRUX z naszej parafii zaprasza na rekolekcje wakacyjne, czyli czas modlitwy, konferencji, skupienia, ale też integracji, spotkań z rówieśnikami i nawiązywania przyjaźni. W tym roku rekolekcje odbędą się w dwóch turach: pierwsza dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz druga dla grupy młodszej – klasy 7 i 8. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Mikołaja.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i wpłacane na konto parafialne z przeznaczeniem na potrzeby naszej parafii i domu zakonnego. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele remontowo – inwestycyjne.
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Jerzy Kowalski. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: „Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie… Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen”.