Ogłoszenia duszpasterskie

Przejdź do intencji

Niedziela, 16 czerwca 2024

  1. W najbliższy poniedziałek 17 czerwca o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św. dla Kobiet w małym kościele przy ul. Legnickiej.
  2. W środę 19 czerwca na Mszy św. o godz. 19.00 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. W tym dniu nie będzie mszy św. o godz. 18.00 i wieczornej adoracji.
  3. Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców zapraszamy w najbliższą niedzielę 23 czerwca na Mszę św. o godz. 10.30, podczas której będziemy dziękować Bogu i ludziom za ten rok.
  4. W niedzielę 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej.
  5. Nasza parafia organizuje w dn. 5-7 lipca br. rekolekcje ewangelizacyjne, które poprowadzi O. Antonello Cadeddu z Brazylii. O. Antonello jest włoskim kapłanem, charyzmatycznym ewangelizatorem, który wyjechał do Brazylii, by tam wśród najbiedniejszych mieszkańców głosić Ewangelię. W piątek 5 lipca rekolekcje rozpoczynają się o godz. 15.30, o godz. 18.00 będzie Msza św. a po niej modlitwa o uzdrowienie. W sobotę program rekolekcji jest od 9.30 do 21.00. Rekolekcje zakończą się w niedzielę 7 lipca Mszą św. o godz. 12.00. Udział w rekolekcjach jest bez zapisów i bez opłat. Więcej informacji na plakacie i na stronie internetowej parafii.
  6. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii i domu zakonnego.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i wszelkich łask Bożych w rozpoczynającym się tygodniu.
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Tadeusz Robak. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: „Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie… Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen”.