Ogłoszenia duszpasterskie

Przejdź do intencji

Niedziela, 26 czerwca 2022

  1. W te wakacje naszą wspólnotę salezjańską i parafialną opuszcza Ks. Mikołaj Wyczałek, który zostaje skierowany do Wrocławia do posługi jako delegat ds. młodzieżowych w naszej Inspektorii. Dziękujemy mu za posługę salezjańską i kapłańską w naszej parafii, zwłaszcza jako Kierownika Oratorium i opiekuna Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników. Życzymy ks. Mikołajowi błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Wspomożycielki w nowym miejscu posługi. Msza dziękczynna za sześcioletnią posługę ks. Mikołaja w naszej parafii zostanie odprawiona w niedzielę 3 lipca o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  2. W środę 29 czerwca obchodzimy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  3. W I piątek miesiąca spowiedź dla ogółu wiernych od 17.30. O godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Straż Honorową
  4. Zapraszamy w sobotę 2 lipca na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, aby wynagradzać za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi: o godz. 17.15 rozważanie tajemnicy różańca, o godz. 17.30 różaniec i Msza św. o godz. 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 7.00 zmiana tajemnic Różańca.
  6. W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki od 16.00 do 17.00 i w sobotę od 10.00 do 11.00.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii i domu zakonnego. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 5235 zł na cele remontowo – inwestycyjne
  8. Dzieciom, młodzieży, rodzicom, nauczycielom, Parafianom i naszym Gościom życzymy dobrych i pięknych wakacji przeżytych razem z Bogiem.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Anna Nędza. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: „Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie… Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen”.