Ogłoszenia i intencje Niedziela, 7 lutego 2021

Ogłoszenia:

  1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 16.00.
  2. Serdecznie dziękujemy Siostrze Michalinie i Paniom za posprzątanie kościoła oraz Panom i Salezjanom Współpracownikom za usunięcie z kościoła dekoracji bożonarodzeniowych.
  3. W czwartek 11 lutego jest wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to także Światowy Dzień Chorego. Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych o godz. 10.00. Od godz. 9.30 okazja do spowiedzi.
  4. Zapraszamy w najbliższą sobotę 13 lutego na nabożeństwo fatimskie. Różaniec o godz. 17.30, a następnie Msza św. o godz. 18.00.
  5. Zapraszamy w środę na adorację Najświętszego Sakramentu, zwłaszcza mężczyzn z racji Roku św. Józefa ogłoszonego przez papieża Franciszka. Adoracja trwa od godz. 20.00 do 21.00.
  6. W przyszłą niedzielę 14 lutego na mszę św. o godz. 18.00, z okazji wspomnienia św. Walentego, zapraszamy małżonków, narzeczonych i zakochanych. Na mszy św. będzie obrzęd błogosławieństwa narzeczonych.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii i domu zakonnego. Zeszłej niedzieli zebraliśmy 1719 zł na zakony klauzurowe w naszej diecezji.
  8. Przypominamy, że wizyta duszpasterska kapłanów w domach odbędzie się w naszej parafii, gdy się poprawią warunki związane z pandemią.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i wszelkich łask Bożych w rozpoczynającym się tygodniu.
  10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Marianna Gral i Wojciech Martewicz. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: „Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”.

ks. Marcin Kozyra
proboszcz


Intencje mszalne:

Jeszcze nie wprowadzono intencji na ten dzień