OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
25 Niedziela Zwykła, 20 września 2020 r.

  1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Renowację Misji Parafialnych. Serdecznie witamy w naszej parafii ks. Rafała Jarosiewicza wraz ze świeckimi współpracownikami. Nabożeństwa Misyjne będą odbywały się codziennie od poniedziałku do środy o godz. 9.00 i 19.00. Program Renowacji Misji zamieszczony jest na stronie internetowej i na wyłożonych ulotkach.
  2. W ramach Renowacji Misji dziś o godz. 16.30 w naszym kościele odbędzie się konferencja dla Kobiet pt. „Kobieta według zamysłu Boga”. Zapraszamy.
  3. Uroczystość Rocznicy I Komunii św. dla dzieci, które nie miały jej przed wakacjami, będzie w niedzielę 27 września na mszy św. o godz. 12.00. Próby dla dzieci w kościele 22 i 24 września (wtorek i czwartek) o godz. 16.00.
  4. Od 29 września w naszej parafii rozpocznie się Seminarium Odnowy Wiary, które poprowadzi ks. Marcin Kozyra. Seminarium to szansa do odnowienia wiary, doświadczenia Bożej miłości oraz zbudowania głębokiej relacji z żywym Chrystusem. W każdy wtorek od godz. 18.45 przez osiem tygodni w ramach każdego spotkania będzie: śpiew, nauczanie, modlitwa, rozmowy w małych grupach. Ważnym momentem seminarium będzie modlitwa o uzdrowienie oraz o otwarcie się na Ducha Świętego. Spotkania będą trwały około 2 godzin i każdy może wziąć w nich udział. Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie we wtorek 29 września o godz. 18.45. Osoby chętne prosimy o zgłoszenia się do Ks. Proboszcza lub mailowo: parafia.sroda@gmail.com.
  5. Wszelkie ważne informacje z życiu parafii są umieszczane stronie internetowej i profilu facebookowym parafii.
  6. Został uruchomiony kanał parafialny na YouTube: „Salezjanie Środa Śląska”. Będziemy tam zamieszczać filmy przedstawiające wydarzenia z życia naszej parafii i rozważania do Ewangelii. Zachęcamy do subskrypcji kanału.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii i domu zakonnego.
  8. Przypominamy o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa: w kościele nosimy maseczki i zachowujemy bezpieczne odległości.
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i wszelkich łask Bożych w rozpoczynającym się tygodniu.

Ks. Marcin Kozyra