OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

3 Niedziela zwykła, 24 stycznia 2021 r.

 1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Słowa Bożego. Zachęcamy do codziennego czytania i rozważania Pisma Świętego.
 2. Dzisiejsza niedziela jest także „Dniem solidarności z Chorwacją”. Przy wyjściu z kościoła zbieramy ofiary do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.
 3. W ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania zapraszamy młodzież do kościoła parafialnego na nabożeństwo:
 4. a) klasy ósme w poniedziałek 25 stycznia na godz. 19.00,
 5. b) klasy siódme w piątek 29 stycznia na godz. 19.00.
 6. W najbliższą niedzielę 31 stycznia obchodzimy uroczystość św. Jana Bosko, założyciela Zgromadzenia Salezjańskiego.
 7. W przyszłą niedzielę 31 stycznia zapraszam rodziców i dzieci, przygotowujące się do Pierwszej Komunii świętej na mszę św.: o godz. 15.00 klasy III B, III C, III F, III G, a o godz. 16.00 klasy III A, III D, III E.
 8. Zapraszamy w środę na adorację Najświętszego Sakramentu, zwłaszcza mężczyzn z racji Roku św. Józefa ogłoszonego przez papieża Franciszka. Adoracja trwa od godz. 20.00 do 21.00. Zapraszamy także na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
 9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii i domu zakonnego. W ostatnią niedzielę zebraliśmy 3480 zł. na cele remontowo – inwestycyjne.
 10. Przypominamy, że dzięki zainstalowanej kamerze w prezbiterium jest możliwość duchowej łączności podczas sprawowanych mszy św. w naszym kościele. Link do transmisji jest na stronie internetowej parafii.
 11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i wszelkich łask Bożych w rozpoczynającym się tygodniu.

Ks. Marcin Kozyra