OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Chrystusa Króla, 22 listopada 2020 r.  

 1. W związku z nowymi zarządzeniami państwowymi w naszym kościele parafialnym może przebywać 50 osób.
 2. W czasie epidemii (aż do odwołania) w każdą niedzielę odbywa się transmisja online Mszy św. o godz. 12.00 za pośrednictwem Internetowej Telewizji Roland. Bardzo serdeczne dziękujemy dobrodziejom i panom z Telewizji Roland za umożliwienie naszym parafianom duchowego uczestnictwa we mszy św.
 3. Zapraszamy w środę na Adorację Najświętszego Sakramentu w kościele parafialnym. Adoracja rozpoczyna się o godz. 20.00 i trwa do godz. 21.00.
 4. W piątek 27 listopada zapraszamy do salki w Oratorium Rodziców z dziećmi, które w bieżącym roku szkolnym mają przystąpić do I Komunii św. Firma szyjąca stroje liturgiczne przyjedzie pobrać miarę. Szczegółowe informacje siostra Jadwiga poda na mobidzienniku. Proszę dokładnie się z nimi zapoznać.
 5. Informujemy, że opłatki, które wcześniej zostaną poświęcone podczas Mszy św., będą rozdawane od pierwszej niedzieli adwentu. Także od przyszłej niedzieli będzie można nabyć świece wigilijne: małe w cenie 6 zł, duże w cenie 15 zł.
 6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy czas Adwentu. Msza św. poranna tzw. Roraty będzie odprawiana przez cały Adwent o godz. 7.00.
 7. Jutro, czyli w poniedziałek 23 listopada, na godz. 9.00 zapraszamy panów i panie do pomocy w sprzątaniu liści wokół kościoła.
 8. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii i domu zakonnego i podczas mszy św. i te wpłacane na konto parafialne.
 9. Przypominamy o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa: w kościele nosimy maseczki i zachowujemy bezpieczne odległości.
 10. Na nowy tydzień wszystkim życzymy Bożego błogosławionego i opieki Maryi Wspomożycielki.
 11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Agata Bronowicka i śp. Helena Trzewik. Pomódlmy się za nie: „Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”.

Ks. Marcin Kozyra