OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
19 Niedziela Zwykła, 12 sierpnia 2018 r.

1.    W najbliższym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:
•    w poniedziałek dzień fatimski, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, następnie procesja różańcowa, którą w tym miesiącu przygotowuje Róża VII
•    w wtorek św. Maksymiliana Marii Kolbego, Kapł. i M.
•    w środę uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny; Msze św. odprawiane będą tak jak w każdą niedzielę, na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji Wojska Polskiego i Obrońców Ojczyzny zapraszamy wspólnie z władzami naszego miasta i gminy; podczas każdej Mszy św. poświęcenie kwiatów i ziół
•    odpust w kaplicy w Jastrzębcach w środę o godz. 13.30
•    w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i okazja do spowiedzi
•    w piątek św. Jacka, Kapł.

2.    Odpust ku czci Narodzenia NMP w kościele przy ul. Legnickiej odbędzie się w niedzielę 2 września o godz. 13.15, serdecznie zapraszamy.

3.    W poniedziałek kancelaria parafialna nie będzie czynna; w sprawach nagłych (szczególnie pogrzebowych) w dniach kiedy nie jest czynne biuro parafialne, prosimy zgłaszać się do zakrystii kościoła po Mszy św. wieczornej.

4.    Boisko przy domu parafialnym jest w czasie wakacji otwarte dla dzieci i młodzieży od godz. 16.00 do 19.00; grupy zorganizowane po wcześniejszym uzgodnieniu z ks. Proboszczem.

5.    Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii i domu zakonnego.
•    taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele remontowo – inwestycyjne

6.     Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i wszelkich Łask Bożych w rozpoczynającym się tygodniu; udającym się na wakacje życzymy udanego wypoczynku.

ks. Wiesław Pindel
proboszcz